LACANCHE

Značka s dlouhou tradicí

V burgundské vesnici Lacanche, která je již od devatenáctého století proslulá svou dlouhou tradicí řemeslného zpracování kovu, dala jméno rodinné firmě, díky které vznikají unikátní trouby, sporáky a další vybavení s charakteristickým rustikálním vzhledem.

 V samotném srdci země vína a dobrého jídla získala vesnice Lacanche své nezastupitelné místo v oblasti „fine cusine“ a pravého kulinářského umění.

 Filozofie značky Lacanche

Firma Lacanche, věrná svému odkazu, se stala rodinným podnikem s mimořádně bohatými zkušenostmi v oblasti vývoje a produkce kuchyňského vybavení pro profesionály i nadšené amatérské kuchaře. Právě jim nabízí veškerou svou podporu pro vyjádření jejich talentu.

 Filozofie značky Lacanche se opírá o efektní ruční zpracování. Každá vaše objednávka je individuálně zpracována přesně dle vašich požadavků na modelovou řadu, barevnost, povrchovou úpravu, vybavení a příslušenství.

 Lacanche: firma s „živým odkazem“

Firma Lacanche je hrdým nositelem ocenění „Living Heritage Company“, v originálním znění „Enterprise du Patrimoine Vivant“, též známo pod zkratkou„EPV“. Toto ocenění uděluje francouzské Ministerstvo hospodářství a průmyslu firmám za mimořádný přínos v oblasti řemeslného zpracování a manufakturních znalostí.

Nebyly nalezeny žádné položky.

Okouzlily vás sporáky LACANCHE? Napište nám nebo zavolejte.

+420 251 565 284   info@atfornax.cz