KNOWHOW

Unikátní know-how

Díky inspiraci od světových šéfkuchařů jsou sporáky Lacanche kreativními nástroji, poskytující maximální možné nasazení pro maximální výkon. Nekompromisní technologické řešení za hranicemi běžných představ a návrhů, jedinečné ruční zpracování a nepřeberné možnosti modelových variací se staly sporáky Lacanche ikonickými, jejich efektivita a spolehlivost se staly standardem v profesionální aplikaci.

 Vysoce kvalitní výrobní proces

Ocel, nerez, litina a smalt – jen ty nejlepší materiály dodávají produktům Lacanche tolik charakteristický rukopis. Díky nim získá interiér jedinečný vzhled s nádechem luxusu a vytříbeného vkusu. Volba materiálů, spolehlivost a trvanlivost komponentů, kvalita smaltované barevné povrchové úpravy dle individuální objednávky, stejně tak trvalá a důsledná péče o zakoupené produkty, to vše řadí Lacanche mezi přední výrobce. Ovšem to, co řadí Lacanche mezi špičkové celosvětové výrobce sporáků, je úzkostlivě uchovávané know-how a mimořádně propracovaný výrobní proces s intenzivním důrazem na ruční výrobu. Žádný automat, ani sebedokonalejší robot, nemůže nahradit trénované oko a zkušené ruce řemeslníka.

 Bezkonkurenční barevná paleta smaltového povrchu

Dechberoucí kvalita tradiční smaltované povrchové úpravy s intenzivními a zářícími odstíny je další specialitou firmy Lacanche. Dvě až tři vrstvy smaltu jsou zapékány při velmi vysoké teplotě (850 °C), jen tak je dosaženo jednadvaceti exkluzivních odstínů. Výhodami této povrchové úpravy je vysoká trvanlivost i při náročném provozu, potěšující je rovněž minimální údržba povrchu.

 V duchu souznění s přírodou

 Sporáky Lacanche jsou díky použití komponentů, které jsou vyrobené především z oceli, nerezu, smaltu, mědi, mosazi, litiny a hliníku, až z 90% recyklovatelné a šetrné k životnímu prostředí. Zároveň dosahují vynikající životnosti a mimořádně nízké poruchovosti.

 Firma Lacanche se při výrobě a vývoji svých produktů zavázala dodržovat pravidla a principy „eco-designu“. Ve své podstatě eco-design respektuje životní prostředí, zajišťuje jednoduché a intuitivní použití a dlouhou životnost. Ve Francii toto označení uděluje organizace Eco-Systéme, oficiálně ustanovená asociace sestávající se z uznávaných zpracovatelů v oblasti recyklace a udržitelného rozvoje.

Okouzlily vás sporáky LACANCHE? Napište nám nebo zavolejte.

+420 251 565 284   info@atfornax.cz